Farebné kryštálové spievajúce misky 7x Lotos Chakra - 20-30cm, 432Hz

Kód: 8719497611768 Spievajúce kryštáľové miskyks
Skladom do (5-7 dní)

Skladom do (5-7 dní)

1 579,00 €

Popis produktu

Tento SET spievajúcich misiek Lotus Chakra sa skladá zo 7 krištáľových misiek:

C tón 20cm - Čakra 1 - Červená

D tón 20cm - Čakra 2 - Oranžová

E tón 20cm - Čakra 3 - Žltá

F tón 20cm - Čakra 4 - Zelená

G tón 30cm - Čakra 5 - Modrá

A tón 30cm - Čakra 6 - Indigová

B tón 30cm - Čakra 7 - Fialová


Špecifikácia výrobkov:

Tón: C, D, E, F, G, A alebo B

Priemer: 20 alebo 30 cm

Materiál: kryštál

Celková hmotnosť: 19,44 kg


Dodáva sa s paličkou a gumeným krúžkom pre stabilitu a optimálny zvuk. Rôzne paličky vydávajú rôzne zvuky, preto sa odporúča objednať rôzne paličky samostatne. Poznámka: Nikdy však nepoužívajte drevenú paličku s krištáľovými misami!

Tieto najkvalitnejšie krištáľové spievajúce misky sú vyrobené z čistého kremenného prášku, ktorý sa zahrieva na viac ako 1700 stupňov Celzia. Pri zahrievaní sa jednotlivé častice kremenného prášku integrujú a následne sa vytvarujú do misky. Z vonkajšej strany sú zdobené farebným lotosom, ktorý zodpovedá tónu čakry.

Pokyny pre hru na krištáľovej spievajúcej miske: Vždy položte na gumený krúžok, aby ste získali stabilitu a lepší zvuk. Pomocou paličky trikrát jemne udrite na vonkajší okraj. Teraz potichu trieť vonkajší okraj misky v ľubovoľnom smere pomocou neutrálneho semišového, gumeného alebo silikónového konca paličky, kým sa nevytvoria požadované vibrácie. Zmeňte uhol a rýchlosť pre rôzne tóny. Odstráňte paličku pre dlhotrvajúcu rezonanciu misy a zažite zvukovú energiu rezonujúcu vo vašom tele.

Zostavenie sady 7 čakrových spievajúcich misiek: Môžete sa sami rozhodnúť, ako chcete zostaviť sadu 7 čakrových misiek. Napríklad pre vyššie tóny použite 20 cm misky a pre čakry 6 a 7 30 cm misky. Väčšie misky majú hlbší zvuk a zvuk trvá dlhšie. Môžete si však vziať aj 7 misiek rovnakého priemeru, jednu pre každú čakru. Všetko závisí od vašich preferencií.

Čo nerobiť s krištáľovými spievajúcimi miskami: Neudierajte do misky príliš silným úderom a hraním príliš nahlas. Na rozdiel od kovových misiek sa tieto krištáľové misky môžu ľahko rozbiť, preto s nimi zaobchádzajte opatrne. Nehrajte na dve alebo viac misiek vo veľmi tesnej blízkosti seba (najmenej 30 cm vzdialenosť medzi nimi); môže to spôsobiť rozbitie misky. Do misky nehádžte paličku – ani žiadny iný ťažký predmet. Počas hry nikdy neumiestňujte hlavu človeka do krištáľovej misy. Neudierajte ani nehrajte na krištáľovú misu príliš nahlas v blízkosti hlavy/uší osoby.

Návod na čistenie: Čistite vlažnou vodou na handričke, ktorá nepúšťa vlákna. V prípade potreby použite jemný čistiaci prostriedok. Pozor: Farbivo nie je vodoodolné.

Čakry sú jemné energetické body, doslova nazývané energetické kolesá. Fungujú ako miesta výmeny energie. V skutočnosti máme stovky čakrových bodov rozmiestnených v našom jemno hmotnom energetickom systéme. Najznámejších je však sedem hlavných čakier, ktoré sú prepojené v centrálnom energetickom kanáli nášho tela, ktorý vedie pozdĺž našej chrbtice. Keď čakry fungujú správne, tieto centrá sú bránami pre životnú energiu, ktorá vstupuje do nášho tela cez kanály (nádí) a meridiány cez naše jemné telo. Zároveň sú to aj obežníky, aby nízkofrekvenčná energia prúdila späť do jemno hmotných tiel, ktoré sa transformujú. Každá zo siedmich hlavných čakier predstavuje úroveň vedomia alebo vývojové štádium života, nazerané z perspektívy našej fyzickej existencie. Čakry môžu fungovať menej, keď sú dlhodobo v negatívnom stave kvôli negatívnym návykom a nahromadeným emóciám. To sťažuje osobnosti plne integrovať úroveň vedomia, ktorú každá čakra predstavuje. Keď sú čakry otvorené a v rovnováhe, tvoria integrovaný systém, v ktorom je každá čakra závislá od ostatných, pokiaľ ide o optimálnu funkciu.

432 Hertzov (Hz): Zvuk a hudba pozostávajú z vibrácií. Čím vyšší je počet vibrácií za sekundu, tým vyšší je tón. Jednotkou je Hertz (Hz). 432 Hz je prirodzená "tónová výška" vesmíru. Ten tón sa prelína v prírode, v matematike, na obežných dráhach planét, v celom vesmíre. Všetka klasická hudba od Bacha, Brahmsa a tak ďalej bola zložená a pôvodne sa hrala pomocou „štandardného“ A (=A4) na 432 Hz. Takto je ladená aj naša séria krištáľových spievajúcich mís „432 Hz“. Tóny naladené v stupnici 432 Hz sú nielen príjemnejšie pre ucho, ale zaisťuje aj harmonickú rezonanciu celého vášho „bytia“ s našou planétou a vesmírom. Táto prirodzená rezonancia vedie k väčšej pohode tela aj mysle.

* Odchýlka do 2 Hz viac alebo menej sa považuje za normálnu.


Krajina pôvodu

Čína.Výrobca
Authentic
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.