Woodpack Tongue Drum


WoodPack je intuitívny hudobný nástroj určený pre profesionálov aj začiatočníkov. WoodPack je vyrobený len z prírodných materiálov (drevo a prírodný olej) a poskytuje vám efekt muzikoterapie – či už dotyk rúk s prírodou alebo vibrácie cez telo nástroja. Preto sa WoodPack odporúča aj na hudobnú meditáciu. Zobraziť celý popis

WoodPack je intuitívny hudobný nástroj určený pre profesionálov aj začiatočníkov. WoodPack je vyrobený len z prírodných materiálov (drevo a prírodný olej) a poskytuje vám efekt muzikoterapie – či už dotyk rúk s prírodou alebo vibrácie cez telo nástroja. Preto sa WoodPack odporúča aj na hudobnú meditáciu.

WoodPack je rytmicko - melodický hudobný nástroj vyrobený z kvalitného rezonujúceho dreva. Vibrácie spôsobujú jedinečnú a upokojujúcu drevenú melódiu, pripomínajúcu marimbu alebo xylofón. Existujú dva spôsoby hry – môžete použiť palice s gumenými koncami alebo končekmi prstov. WoodPack je známy starostlivo vybraným a prirodzene vysušeným drevom a kvalitnou výrobou, vďaka čomu patrí k tomu najlepšiemu medzi štrbinovými bubnami (jazýčkovými bubnami).

Štrbinový bubon je jedným z najstarších známych nástrojov na svete. Ešte pred stovkami rokov bol bežnou súčasťou afrických, ázijských a juhoamerických kultúr. Tieto bubny boli najprv vyrobené z vydlabaných stromov, pričom neboli schopné produkovať viac ako dve rôzne hudobné noty. Naším cieľom však bolo vytvoriť nástroj s dobrou intonáciou, krásnym a jedinečným tónom a ladením, ktorý je šetrnejší k nášmu uchu – tak vznikol WoodPack. WoodPack je schopný hrať jednoduché melódie a akordy vďaka ladeniu v durových a molových stupniciach.