Zvonkohry Koshi elementy


Koshi je hudobný nástroj vyvinutý a ručne vyrábaný v regióne Ardèche vo Francúzsku. Koshi sa skladá z ôsmich bambusových rúrok rôznych dĺžok, ktoré sú naladené na rôzne tóny. Zobraziť celý popis

Koshi je hudobný nástroj vyvinutý a ručne vyrábaný v regióne Ardèche vo Francúzsku. Koshi sa skladá z ôsmich bambusových rúrok rôznych dĺžok, ktoré sú naladené na rôzne tóny. Každá trubica má pripevnený kovový krúžok, ktorý vibruje a vytvára bohatý, harmonický zvuk, keď na trubice udrie malá palička. Koshi je známe svojim teplým, upokojujúcim a meditatívnym zvukom, ktorý sa často používa pri liečení zvukom, meditácii, joge a iných terapeutických praktikách.

Koshi sa dodáva v štyroch rôznych ladeniach: Terra, Aqua, Ignis a Aria. Každé ladenie má svoj jedinečný zvuk a je spojené s iným elementom. Terra má zemitý zvuk, Aqua má vodný zvuk, Ignis má ohnivý zvuk a Aria má vzdušný zvuk.

Nástroj Koshi je populárny medzi hudobníkmi, zvukovými terapeutmi a odborníkmi na meditáciu na celom svete a často sa používa na vytváranie relaxačných a upokojujúcich zvukových plôch.