Ručne tepané - terapeutické - ladené podľa tónov a čakier


V tejto kategórii nájdete ručné tepané terapeutické tibetské spievajúce misky. Sú ladené do tónov prislúchajúcich k jednotlivým čakrám. Sú vyrábané v tradičných autentických dieľnach v Indii a v Nepále. Nájdete tu misky s ladením 432 Hz a tiež s moderným ladením 440 Hz. Zobraziť celý popis

V tejto kategórii nájdete ručné tepané terapeutické tibetské spievajúce misky. Sú ladené do tónov prislúchajúcich k jednotlivým čakrám. Sú vyrábané v tradičných autentických dieľnach v Indii a v Nepále.

Nájdete tu misky s ladením 432 Hz a tiež s moderným ladením 440 Hz.

Názory na ladenie ktoré je vhodné sa rôznia. Z naších skúsenosí odporúčame vyberať misky 432 Hz ak ich chcete použiť priamo na terapiu alebo na samoliečbu a 440 hz ak sa chcete spájať aj s inými nástrojami, ktoré sú ladené v štandartnom modernom ladení.

Avšak najpodstatnejšie pri muzikoterapii nie je ladenie ale zámer, uvoľnenie a vnútorná pohoda - čistota hudobníka alebo terapeuta , ktorý na misky hrá.

Misky viete využiť aj na samoliečbu ak viete kde sa Vaše čakry nachádzajú.

Z našich dlhoročných skúseností s muzikoterapiou a energiami vieme, že misky najlepšie funguju pri spojení s meditáciou Sahaja Jóga v ktorej sa dozviete všetko o Vašich čakrách a o prebudení vnútornej energie kundaliny ( získanie stavu sebarealizácie) . Sahaja Jóga je najvyšia Jóga - Maha Yoga.  Pri praktikovaní Sahaja Jógy sami pocítite, ktoré Vaše čakry sú v nerovnováhe a pomocou techník Sahaja Jógy a muzikoterapie sa Váš stav zlepší.

Veľmi radi Vám s výberom terapeutickým misiek poradíme alebo Vám odporučíme bezplatné programy Sahaja Jógy, ktoré sa konajú po celom Slovensku a Česku.

Môžte navšíviť aj naše podujatia a kolektívne alebo individuálne muzikoterapie. 


Kontakt

Ján Petrovič

muzikoterapia, workshopy, kurzy bubnovania, programy pre školy - firmy - podujatia

predaj autentických bubnov a perkusí

výroba a servis afrických a šamanských bubnov

+421 951 891 719 bubnovanievkruhu@gmail.com