Spievajúce kryštáľové misky


Spievajúce krištáľová misky, tiež známe ako kremenné spievajúce misky, sú hudobné nástroje, ktoré pri údere alebo trení paličkou vydávajú zvuk. Zobraziť celý popis

Spievajúce krištáľová misky, tiež známe ako kremenné spievajúce misky, sú hudobné nástroje, ktoré pri údere alebo trení paličkou vydávajú zvuk.

Sú vyrobené z čistého kremenného krištáľu a majú tvar misky. Krištáľové misky sa zvyčajne skladajú z 99,9% oxidu kremičitého, čo im dáva vysokú vibračnú frekvenciu a jedinečnú kvalitu zvuku.

Keď sa okraj krištáľovej misky trie paličkou,  vytvára rezonujúci zvuk, ktorý je bohatý na harmonické tóny a podtóny. Vibrácie produkované krištáľovou miskou majú terapeutické a liečivé vlastnosti, podporujú relaxáciu, redukujú stres a vyrovnávajú energetické centrá (čakry) tela.

Krištáľové misky sa často používajú pri liečení zvukom, meditácii, jóge a pri iných duchovných alebo terapeutických praktikách. Každá krištáľová misa je naladená na špecifickú hudobnú notu alebo čakru, ktorá zodpovedá rôznym frekvenciám a energiám. Spoločným hraním viacerých krištáľových misiek môžete vytvoriť harmonický a pohlcujúci zvukový zážitok.