Volám sa Ján Petrovič.

Od roku 2009 sa venujem bubnovaniu, predaju hudobných nástrojov a organizácii podujatí spojených s bubnami a kvalitnou hudbou. Zorganizoval a viedol som množstvo kurzov, teambuldingov, eventov, workshopov, bubnovačiek, koncertov, festivalov a rôznych iných podujatí.

V roku 2009 som otvoril hudobniny v Malackách kde som predával všetky druhy hudobných nástroj, vrátane etnických hudobných nástrojov.

Postupne sa moje smerovanie zmenilo a posledné roky sa zameriavam sa už iba autentické hudobné nástroje,  bubny a perkusie z celého sveta. Spolupracujem s výrobcami bubnov a perkusií z tradičných dieľní v Európe, Afrike, blízkom výhode a v Ázii a výrabam profesionálne bubny Djembe a šamanské bubny pod značkou Petrovič Drums.

Ako hudobník som pôsobil a pôsobím v rôznych hudobných projektoch hrajúcich rôzne hudobné žánre. V posledných rokoch sa venujem hlavne žánru world music, muzikoterapii a hre na etnické hudobné nástroje a perkusie: Djembe, chekere, doumbek (darbuka), dan moi, balafón, koncovka, woodpack, melodica, šamanský bubon, cajon ...

Rád Vám poradím s výberom autentického hudobného nástroja a rád Vás naučím bubnovať a uvoľniť sa. Navštívte moje pravidelné kurzy bubnovania, jednorázové workshopy, koncerty alebo rád prinesiem energiu bubnovania v kruhu k Vám.

Moje bubnovacie programy sú vhodné pre festivaly, kultúrne podujatia, školy a tiež ako teambuilding pre firmy.

Teším sa na stretnutie s Vami.

Ján Petrovič