Gawharet EL Fan - Darbuka (Doumbek) Mother of pearl Mozaic 8.75” x 17”

Kód: 8586021852993 Akciové produktyks
skladom ihneď

skladom ihneď
pôvodná cena 239,00 €

215,10 €

Popis produktu

Táto Darbuka je z nádhernej kolekcie Mother of Pearl.

Krásna krémová darbuka (doumbek) v jemnom dizajne Mozaic. Je ozdobená jemnými krémovými a čiernymi prvkami, ktoré sú kombinované s perleťovými dlaždicami.


Veľkosť : 8.75” x 17”  

Priemer hracej blany: 22 cm.

Celkový  priemer: 28cm

Hmotnosť 4,7 kg

Výška: 45 cm

Model: M22-6206 Mother of pearl Mozaic

Darbuky Gawharet El Fan sa často kopírujú. U nás máte garanciu, že kupujete skutočný originál, nakoľko svetbubnov.sk je autorizovaným predajcom.


Zažite skutočnú krásu arabskej hudby pravdepodobne s najlepšími ručne vyrábanými darbukami na svete. História rodinnej firmy Gawharet EL Fan z Egypta shiaha až do roku 1940.

Každá darbuka (doumbek) Gawharet EL Fan je zároveň nádherným ručne vyrobeným umeleckým dielom. Každá vyrobená darbuka je mierne iná, takže je vždy skutočným originálnym výrobkom.


Tak ako sa dá očakávať pri všetkých ručne vyrobených nástrojoch, môžu sa vyskytnúť menšie odchýlky v dizajne a mierne nedokonalosti na tele. To nijako neovplyvní kvalitu zvuku. 

Ak je darbuka dodávaná s priesvitnou hlavou vždy sú na hlave vidieť drobné škrabance, nakoľko sa každá darbuka testuje po vyrobení hraním.  Aj jedno hranie nechá stopy na priesvitnej darbuke.

Avšak ku každej darbuke dostanete automaticky jednu náhradnú hlavu v balení navyše. Všetky darbuky sú 100 % nové. 

Darbuky by sa mali hrať pravidelne prvých pár týždňov po kúpe, tým sa hlava úplne nastaví a prejaví skutočná krása zvuku tejto exceletnej darbuky.


Balenie obsahuje:

Darbuku + osadenú priesvitnú hlavu (blanu)

Ochranný textilný návlek na hlavu

Gumovú ochranu spodnej hrany

Ladiaci kľúč

Náhradnú priesvitnú hlavu (blanu)
Krajina pôvodu

Egypt.Výrobca
Gawharet El Fan
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.